Головна Новини Внаслідок обстрілу загинув Руслан Коломієць зі Шепетівського району

Внаслідок обстрілу загинув Руслан Коломієць зі Шепетівського району

by Max

Життя воїна забрав ворожий мінометний обстріл.

У Луганській області загинув стрілець Шепетівського батальйону територіальної оборони Руслан Коломієць. Він був мешканцем Городище Судилківської громади. Про загибель Героя розповіли представники сільської ради.

За їх інформацією, Руслан Анатолійович народився у 1980 році в селі Новий Берислав, що на Херсонщині. Однак до школи він пішов уже в Городищі. Після її закінчення здобув професію зварювальника, будівельника.

Руслан Коломієць захищав Україну в лавах роти Шепетівського батальйону територіальної оборони. Був стрільцем. Герой загинув 10 травня у Луганській області. Його життя забрав ворожий мінометний обстріл, коли він стримував окупантів на своїй бойовій позиції.

«Руслан Коломієць — люблячий син і брат, чоловік та батько двох дітей. Мужній, відважний воїн, який хоробро стояв на захисті незалежності та територіальної цілісності нашої країни», — зазначили у Судилківській сільській раді.

Читайте також: Підірвався на протитанковій міні: загинув Олександр Твердохлібов з Хмельниччини

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.