Головна Новини Хмельничан запрошують долучитися до велопробігу у вишиванках

Хмельничан запрошують долучитися до велопробігу у вишиванках

by Max

Взяти участь у заїзді можуть всі охочі.

Завтра, 16 травня, у Хмельницькому влаштують святковий велопробіг з нагоди Всесвітнього Дня вишиванки. Долучитися до заїзду можуть всі охочі, для цього достатньо мати велосипед або самокат.

Як зазначають організатори святкового забігу, мета акції — долучитися до всесвітньої програми святкування та вкотре довести, що навіть у війну традиції та культура залишаються незмінно важливими для українців.

Аби приєднатися до велопробігу, достатньо мати власний ровер або самокат. Також учасникам пропонують одягнути вишиті сорочки. Утім, крім вишиванок, також вітається одяг у синьо-жовтих кольорах, футболки з патріотичними написами, синьо-жовті прапори та прапорці, стрічки, віночки, хустки тощо.

Збір та реєстрація учасників велопробігу розпочнеться 16 травня о 16:30 на початку набережної з боку вулиці Кам’янецька. О 17:00 велоколона вирушить завчасно підготовленим маршрутом. А наприкінці заїзду біля входу до парку Чекмана відбудеться нагородження учасників пробігу.

До теми: У Хмельницькому організовують колективний похід донорів до Дня вишиванки: як долучитись

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.