Головна Новини Внаслідок мінометного обстрілу загинув 26-річний Павло Ткачук, який родом зі Шепетівського району

Внаслідок мінометного обстрілу загинув 26-річний Павло Ткачук, який родом зі Шепетівського району

by Max

До початку масштабної війни він з дружиною та донькою проживав на Київщині.

У Донецькій області загинув водій кулеметного відділення Павло Ткачук. Герой був уродженцем села Миньківці Улашанівської громади, що у Шепетівському району. Йому навіки залишиться 26 років. Про втрату земляка повідомили представники сільської ради.

За їх словами, Павло Олександрович народився 12 липня у селі Миньківці. Там він у 2013 році закінчив школу. Опісля навчався на зварювальника у Нетішинському професійно-технічному училищі.

Павло Ткачук разом із дружиною Наталією та донькою Лізою проживав на Київщині. На початку масштабного вторгнення, він пішов добровольцем на війну. Проходив військове навчання у Великій Британії.

На жаль, 7 березня Героя не стало. Павло Олександрович загинув на Донеччині внаслідок ворожого мінометного обстрілу. Його поховають сьогодні, 15 березня, в Гостомелі Київської області.

Читайте також: Втрати ворога на ранок 15 березня

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.