Головна Політика Влада РФ каже, що електронний реєстр призовників запрацює не раніше, ніж восени

Влада РФ каже, що електронний реєстр призовників запрацює не раніше, ніж восени

by Max

Електронний реєстр військовозобов’язаних у Росії у повному обсязі почне працювати не раніше, ніж восени 2023 року, заявив у Telegram міністр цифрового розвитку, зв’язку та масових комунікацій РФ Максут Шадаєв.

За його словами, відбудеться це не раніше, ніж черговий осінній призов на термінову службу – він стартує 1 листопада.

Шадаєв каже, що «точні терміни запуску реєстру буде визначено після ухвалення закону» (після Держдуми документ має схвалити Рада Федерації та підписати президент Володимир Путін).

У російському Мінцифри повідомляють, що мета електронного реєстру – систематизувати дані про громадян, які стоять на військовому обліку, та забезпечити їхню актуалізацію «в режимі онлайн».

11 березня Держдума Росії ухвалила законопроєкт про електронні повістки у військкомат для військовозобов’язаних. Згідно з документом, повістки військовозобов’язаним надсилатимуть у письмовій формі і дублюватимуть – в електронній. Е-повістка вважатиметься врученою з моменту її розміщення в особистому кабінеті громадянина «на відповідному інформаційному ресурсі». Водночас, якщо повістка не вважається врученою у письмовій чи електронній формі, вона вважається врученою після закінчення семи днів з дати її розміщення у «реєстрі повісток».

«Ухилянтів» від призову чекає низка обмежень – заборона виїжджати за кордон, кермувати авто, брати кредити, продавати нерухомість тощо.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.