Головна Новини «Він любив життя та мав жити», – у Хмельницькому попрощалися із Дмитром Буряком

«Він любив життя та мав жити», – у Хмельницькому попрощалися із Дмитром Буряком

by Max

Військовослужбовцю тепер назавжди лишиться 28 років…

Сьогодні, 15 листопада, в останню путь хмельничани проводжали полеглого на російсько-українській війні воїна Дмитра Буряка. Чоловік був родом із Мелітополя. Ще до повномасштабного вторгнення він служив у війську за контрактом і став на захист України 24 лютого 2022 року.

Як розповідає журналістам телеканалу «Місто» Софія Язвінська, родичка полеглого Героя, чоловік постійно виходив на зв’язок із дружиною та повторював, що все буде добре.

Серце Дмитра Буряка перестало битися 10 листопада: на Запорізькому напрямку військовий отримав осколкові травми, несумісні з життям. У нього залишилася дружина, мати та сестра. Поховали бійця у Хмельницькому на Алеї померлих Героїв.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: На Староушиччині та Летичівщині попрощалися з загиблими захисниками

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.