Головна Новини Віктор Вікарчук продав «СВ-Клуб»: нові власники та деталі угод

Віктор Вікарчук продав «СВ-Клуб»: нові власники та деталі угод

by Max

Новим власником стала мати депутата Хмельницької міськради.

Мати депутата Хмельницької міськради Віталія Худецького – Ніна Худецька стала власницею комплексу «СВ-Клуб». Загальна сума угоди склала понад 15 мільйонів гривень. Про це стало відомо з реєстру прав на нерухоме майно.

Фактично ТОВ «Браво» Віктора Вікарчука орендувало приміщення кінотеатру «Сілістра» з 2000 року. Тоді виконком надав йому в оренду це комунальне майно під створення культурно-просвітницького та спортивного комплексу.
На той час площа кінотеатру становила 1 тисячу 389 квадратних метрів, а оцінили її у 529 тисяч 925 гривень. У наступні роки члени виконкому вносили зміни до договору оренди. Наприклад, у 2001-у дозволили ТОВ «Браво» провести реконструкцію глядацького залу кінотеатру під конференц-зал та приміщень для проведення різних видів заходів. У тому ж році дозволили добудувати приміщення для гри у більярд.

Багато років між виконкомом міськради та фірмою Вікарчука були судові спори щодо відокремлення майна, а також сплати оренди як за приміщення, так і за землю.

4 грудня у своєму відеозверненні Віктор Вікарчук повідомив, що продав “СВ-Клуб”. Бізнесмен заявив, що продав успішний та працюючий бізнес.

За словами Вікарчука, за останні роки він програв майже всі суди та сплатив у міський бюджет шість мільйонів гривень. Він вирішив продати клуб та зайнятись новим бізнесом.

Новим власником клубу стала Ніна Худецька – мати депутата міськради Віталія Худецького.

Офіційним власником частини приміщень стало ТОВ “СВ Клуб”, створене 23 листопада, засновником якого є Ніна Худецька.

Виписка з реєстру прав на нерухоме майно.

У власності ТОВ “СВ Клуб”, за даними державного реєстру прав на нерухоме майно, є кімнати відпочинку, розташовані на п’ятому поверсі будівлі площею 445,7 квадратних метрів, а також приміщення тренажерного залу площею 442,3 квадратних метра та приміщення кухні-бару площею 593,5 квадратних метра.

За даними порталу YouControl, статутний внесок ТОВ “СВ Клуб” складає шість мільйонів гривень, тобто фірма має у власності майна на цю суму.


Вартість приміщень, які належать ТОВ “СВ Клуб”, оцінили у 6 мільйонів

Крім того, особисто Ніна Худецька 21 листопада придбала у Вікарчука також спортивно-оздоровчий комплекс площею 4892,5 квадратних метра.

У реєстрі зазначено, що нова власниця комплексу має ще сплатити Вікарчуку 250 тисяч доларів, що становить понад дев’ять мільйонів гривень.

29 листопада Ніна Худецька заснувала ТОВ “Колоніст”, яке зареєстроване за адресою “СВ-Клубу” та має однаковий контактний номер телефону з однойменним підприємством. Нова фірма має займатись різноманітною торгівлею.

Журналіст сайту “Є ye.ua” зателефонував до ТОВ “СВ Клуб”. Людина, як взяла слухавку, сказала, що це номер бухгалтерії та підтвердила придбання комплексу, а також, що борг за нерухомість існує. Щодо термінів погашення боргу представник підприємства сказав, що це буде залежати від операційної діяльності підприємства та продажу інших активів.

Після придбання комплексу Ніною Худецькою, депутат міськради Віталій Худецький на своїй сторінці в фейсбуці повідомив, що у тренажерному залі комплексу існує програма для безкоштовного відвідування тренажерного залу для українських військових.

Крім того, 21 листопада власниками 24 відсотків комплексу приміщень кінотеатру “Сілістра” стало ТОВ “ВМ-Поділля”. Решта частина комплексу належить територіальній громаді.


Частину приміщень кінотеатру “Сілістра” подарували новоствореному підприємству

Цікаво, що ТОВ “ВМ-Поділля” отримало у власність нерухомість по договору дарування.

ТОВ “ВМ-Поділля” створене у вересні цього року. Єдиним засновником є Юрій Ребих. Він також є співзасновником цілої низки підприємств у Хмельницькому, які займаються забудовою.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.