Головна Новини «Вікі любить пам’ятки» запрошує до фотоконкурсу: як та коли він відбуватиметься

«Вікі любить пам’ятки» запрошує до фотоконкурсу: як та коли він відбуватиметься

by Max

З безпекових міркувань у звязку з воєнним станом в Україні завантажувати можна лише світлини та відео, що були зроблені до 30 червня 2023 року.

З 1 по 31 жовтня в Україні проходитиме найбільший фотоконкурс об’єктів української культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки» 2023. Цьогоріч він пройде вже вдванадцяте.

Як повідомляють організатори, фотопроєкт має на меті зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі. Для цього протягом жовтня слід завантажувати на Вікісховище роботи власного авторства, послуговуючись конкурсними списками пам’яток.

З безпекових міркувань у звязку з воєнним станом в Україні завантажувати можна лише світлини та відео, що були зроблені до 30 червня 2023 року (включно).

Організатори додають, що конкурс є вкрай важливим, оскільки через широкомасштабне вторгнення росії в Україну сотні пам’яток були зруйновані й багато з них не підлягають відновленню. Кожна світлина має цінність, адже зберігає пам‘ять про культурну спадщину України, її неповторність.

Переможці конкурсу отримають цінні призи від організаторів, а десять найкращих світлин культурної спадщини України змагатимуться на міжнародному рівні.

Детальніше про конкурс та його умови – за посиланням.

Нагадаємо, цієї весни світлини двох фотографів – Сергія Зиська та Сергія Аніськова з Хмельницького – стали кращими роботами у номінації «Найкраще фото регіонів України» 2022 року у фотоконкурсі пам’яток культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки».

Читайте також: «Провідник «Волох»: як на Хмельниччині знімали фільм про повстанців ОУН-УПА

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.