Головна Новини Війна забрала життя захисників з Нетішина, Теофіполя та Чорноострівської громади

Війна забрала життя захисників з Нетішина, Теофіполя та Чорноострівської громади

by Max

Війна забрала життя трьох захисників з Хмельниччини: Юрія Бабійчука з Нетішинської громади, Віктора Бодасюка з Теофіпольщини та Омеляна Гуральчука з Чорноострівської громади. 

Сьогодні, 11 червня, у скорботі Нетішинська громада: в останню дорогу проводжали Юрія Бабійчука – воїна, який віддав своє життя за Україну.

Як повідомляють у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради, 37-річний солдат, оператор управління механізованого батальйону загинув 16 червня 2023 року під час ведення наступальних дій поблизу населеного пункту Токмачка Запорізької області. Майже рік воїна вважали безвісти зниклим. Родина до останнього вірила і чекала… Але, на жаль, дива не сталося…

«Схиляємо голови в скорботі та висловлюємо щирі співчуття близьким. Жодними словами не загоїти рани в душі найрідніших, але світлий спомин про Юрія назавжди в наших серцях», – висловлюють слова співчуття у громаді.

Нетішинська громада в останню дорогу проводжала Юрія Бабійчука. Фото: виконавчого комітету Нетішинської міської ради

Сьогодні, 11 червня, на рідну Теофіпольщину назавжди повернувся загиблий Герой Віктор Бодасюк 1980 року народження.

Як повідомляють в Теофіпольській селищній раді, Віктор Олегович загинув під час виконання бойового завдання: обірвалось життя Героя 4 червня 2024 року в районі населеного пункту Часів Яр Донецької області.

Поховали Героя на Алеї Слави в Теофіполі.

На рідну Теофіпольщину назавжди повернувся загиблий Герой Віктор Бодасюк. Фото: зі сторінки Теофіпольської селищної ради у фейсбуці

Сумна звістка прийшла і в Чорноострівську громаду: 4 червня 2024 року в місті Вовчанську Харківської області, після важкого поранення під час виконання військового обов’язку, зупинилося серце 26-річного Омеляна Омеляновича Гуральчука, жителя села Педоси…

Поховали Героя сьогодні,11 червня, в селі Товсте Гримайлівської громади Тернопільської області.

Сумна звістка прийшла і в Чорноострівську громаду: зупинилося серце 26-річного Омеляна Гуральчука. Зі сторінки Чорноострівської громади у фейсбуці

 Нагадаємо, учора, 10 червня, в останню дорогу провели воїнів в Крупецькій громаді на Шепетівщині, на Теофіпольщині та Летичівщині.

Вічна шана полеглим захисникам…

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.