Головна Новини Відмовився від повістки та не з’явився в ТЦК – у Дунаївцях винесли вирок місцевому жителю

Відмовився від повістки та не з’явився в ТЦК – у Дунаївцях винесли вирок місцевому жителю

by Max
Відмовився від повістки та не з’явився в ТЦК – у Дунаївцях винесли вирок місцевому жителю

Суд визнав чоловіка винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації.

Дунаєвецький районний суд розглянув справу відносно місцевого мешканця, якого звинуватили в ухиленні від мобілізації. Вердикт – три роки позбавлення волі.

Військовозобов’язаний, не маючи правових підстав для відстрочки від призову на військову службу під час оголошеної мобілізації, 6 травня минулого року в приміщенні територіального центру комплектування та соціальної підтримки відмовився від отримання повістки про його виклик на 11 травня 2023 року для проведення призову за мобілізацією та відправлення у військову частину.

В судовому засіданні обвинувачений визнав себе винним. «Проте, він категорично відмовляється від проходження військової служби за мобілізацією та відправлення у військову частину. Він відвідує збори релігійної організації «Релігійний Центр Свідків Єгови в Україні», за релігійними переконаннями категорично відмовляється від призову на військову службу», – йдеться в вироку, який оприлюднений в Єдиному державному реєстрі судових рішень. У судовому засідання один зі свідків розповів, що обвинувачений з травня 2023 року відвідує зібрання Свідків Єгови, хоча і не являється прихожанином цієї релігійної організації.

Тож чоловіка визнали винуватим за статтею 336 Кримінального кодексу України «Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період» та призначили покарання – три роки позбавлення волі. Запобіжний захід до набрання вироком законної сили не обирали. Це рішення ще може бути оскаржене в Хмельницькому апеляційному суді.

Читайте також: Мешканців Деражнянщини відправили до в’язниці за ухилення від мобілізації

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.