Головна Новини Відключення електроенергії на Хмельниччині: графік на 14 січня

Відключення електроенергії на Хмельниччині: графік на 14 січня

by Max

У суботу енергетики продовжуватимуть усувати наслідки негоди.

Сьогодні, 14 січня, «Укренерго» не обмежувало споживання електричної енергії у нічні години. На решту часу, тобто з 07:00 до 23:00, доведена величина навантаження на область залишилася без змін. Про це повідомляє пресслужба Хмельницькобленерго.

Відключення відбуватимуться згідно з Графіком погодинних відключень.

«Вдень, ймовірно, достатньо буде відключень однієї черги, в години ж пікового навантаження (вранішні та вечірні) – відключення відбуватимуться одночасно за двома чергами», – йдеться у повідомленні.

Також енергетики продовжують усувати наслідки пошкоджень повітряних ліній. На жаль, погодні умови не поліпшуються, ожеледь продовжує утворюватися. Це значно ускладнює аварійно-відновлювальні роботи та спричиняє нові пошкодження.

«Будь ласка, поставтеся з розуміння до можливих похибок дотримання Графіка погодинних відключень та аварійних відключень, спричинених ожеледдю. Бригади роблять все можливе для найшвидшого відновлення розподілу електричної енергії та дотримання Графіка», – додають енергетики.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.