Головна Life style Відеогра The Last of Us Part 1 вийшла на ПК викликав у фанатів купу негативу

Відеогра The Last of Us Part 1 вийшла на ПК викликав у фанатів купу негативу

by Max

Популярна відеогра The Last of Us Part 1 з’явилася на ПК. Проєкт є рімейком, і одразу після релізу на комп’ютерах викликав у фанатів купу негативу, передає KURAZH.

The Last of Us Part 1 – це рімейк оригінальної гри The Last of Us, яка вперше була випущена в 2013 році ексклюзивно для PS3. У новому проєкті поліпшили графіку, анімацію облич і нові моделі героїв.

The Last of Us Part 1 вперше випустили у вересні 2022 року для PS5, і тепер проєкт доступний на Windows. Однак, користувачі зіткнулися з багами – з основних проблем можна відзначити погану оптимізацію. Проєкт часто зависає, довго завантажує текстури, а іноді навіть “вилітає”.

Розробник Naughty Dog вже відреагував на скарги гравців, і заявив, що активно досліджують проблеми, про які повідомляють фанати.

– Ми почули ваші скарги, і наша команда активно вивчає численні проблеми, про які ви повідомили. Ми продовжуватимемо оновлювати проєкт для вас, але наша команда віддаватиме пріоритет оновленням і вирішуватиме проблеми в майбутніх виправленнях, – заявили в корпорації.

Нагадаємо, що за грою також випустили серіал The Last of Us, який на HBO б’є рекорди за переглядами. Гравці високо оцінили проєкт, і Белла Рамзі розповіла, коли чекати виходу другого сезону.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.