Головна Новини Відділення фізичної та психосоціальної реабілітації відкриють на базі Кам’янець-Подільської міськлікарні

Відділення фізичної та психосоціальної реабілітації відкриють на базі Кам’янець-Подільської міськлікарні

by Max

Планується, що воно запрацює у грудні цього року.

У Кам’янець-Подільському на базі міської лікарні відкриють відділення реабілітації та психосоціальної підтримки. Проєкт будуть втілювати спільно з «Червоним Хрестом», розповів сайту «Є ye.ua» міський голова Михайло Посітко.

«Було підписано меморандум про співпрацю і ми втілюємо цей проєкт. Місто забезпечить відділення матеріально-технічною базою, «Червоний Хрест» допомагатиме у пошуку фахівців», – каже мер міста.

У пресслужбі «Червоного Хреста» зазначили, що майбутній Центр прийматиме військових, переселенців, дітей війни та інші категорії населення, які потребують такої допомоги. Він працюватиме за інтегрованими програмами – спеціалізуватиметься не тільки на фізичній реабілітації, а й на психосоціальній. Загалом планують, що тут буде функціонувати шість відділень:

  • Відділення реабілітації;
  • Відділення психосоціальної реабілітації;
  • Відділення протезування;
  • Відділення мобільних медико-психологічних бригад;
  • Відділення мобільного паліативу;
  • Відділення телемедицини та онлайн консультування.

За словами керівника Кам’янець-Подільської міської лікарні Бориса Сироти, близько 50 відсотків обладнання вже є. Інша його частина буде після того, як проведуть тендер.

«Розраховуємо провести торги всередині-наприкінці листопада, щоб у грудні вже відкрити таке відділення. Команда фахівців наразі сформована. Вони пройшли курси з підвищення кваліфікації. Це фізичні реабілітологи, ерготерапевти та психологи, які спеціалізуються на отриманих травмах внаслідок війни», – розповів сайту «Є ye.ua» очільник медзакладу.

Нагадаємо, що Хмельницька міська лікарня планує облаштувати Центр реабілітації у колишньому рекреаційному комлексі села Головчинці. У міськраді розповіди, що будівлі мають придбати у листопаді. 

Читайте також: Операція тривала сім годин: у Хмельницькому вдруге пересадили серце

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.