Головна Новини Відчути себе українцями з перших днів життя: у Хмельницькому дарували вишиванки новонародженим

Відчути себе українцями з перших днів життя: у Хмельницькому дарували вишиванки новонародженим

by Max

25 немовлят – хлопчиків та дівчаток – отримали від організаторів акції свої перші вишиваночки.

Сьогодні, 18 травня, в День вишиванки, у Хмельницькому обласному перинатальному центрі подарували вишиванки новонародженим малюкам в рамках щорічної акції «Новонароджені у вишиванках».

Започаткувати символічну акцію в 2016 році запропонували в Молодіжній раді Хмельницького. Відтоді щорічно у День вишиванки матусям, котрі народили в переддень свята, приносять смаколики та побажання здоров’я їх малюкам. А от новонародженим малюкам дарують їх першу в житті вишиту сорочечку. Адже, кажуть, вишиванка – генетичний код українців, який допомагає підтверджувати нашу самобутність.

Матусям новонароджених малюків побажали, щоб їх діти зростали у мирній Україні. Фото: автора

Сьогодні в міському перинатальному центрі 25 немовлят – хлопчиків та дівчаток – отримали від організаторів акції свої перші вишиваночки.

За словами заступниці начальника Хмельницької обладміністрації Оксани Андрейчик, їй дуже приємно було долучитися до такої акції.

«Добре, що у такий час все ж є можливість у нас відзначати це свято, завдяки нашим збройним силам. Прийти, привітати матусь, подарувати їм ці вишиванки, аби вони могли виховувати своїх дітей справжніми, вільними та гідними українцями».

Матусям новонароджених малюків побажали, щоб їх діти зростали у мирній Україні. 

Читайте також: Сорочки з історією: що готують у Хмельницькому до Дня вишиванки

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.