Головна Новини Вартість ремонту та обслуговування доріг на Хмельниччині зменшилась на 200 мільйонів гривень

Вартість ремонту та обслуговування доріг на Хмельниччині зменшилась на 200 мільйонів гривень

by Max

За півтора роки на утримання доріг на Хмельниччині планують витратити понад 600 мільйонів гривень.

Державна установа “Служба місцевих доріг Хмельниччини” оголосила новий тендер на експлуатаційне утримання доріг вартістю 614,25 мільйона гривень. Це на 200 мільйонів менше, ніж планувалося на початку року. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Щодо “Служби місцевих доріг Хмельниччини”, то ця установа займається обслуговуванням та ремонтом місцевих доріг. Тобто до її відповідальності не належать дороги всередині населених пунктів, а також траси державного значення.

У березні державна установа вже проводила тендер на утримання доріг очікуваною вартістю 818,6 тисячі гривень. Тоді за результатами торгів “Служби місцевих доріг Хмельниччини” підписала договір з дочірнім підприємством “Хмельницький облавтодор” на суму 750 мільйонів гривень.

Утім Державна аудиторська служба під час моніторингу виявила невідповідності в документації переможця. На думку аудиторів замовник мав відхилити пропозицію єдиного учасника та провести тендер наново.

За деякий час угоду скасували і зараз проводять нові торги. Однак, очікувана вартість закупівлі вже суттєво менша – 614,25 мільйонів гривень. Мова йде про обслуговування доріг протягом двох років. Варто зазначити, що фінальна сума буде залежати від наявності бюджетних коштів.

Для порівняння, у 2023 році установа уклала угоду на обслуговування місцевих доріг з дочірнім підприємством “Хмельницький облавтодор” на суму 355 мільйонів гривень, однак, протягом року угоду неодноразово переглядали та сума була зменшена до 250 мільйонів гривень.

У тендерній документації зазначено, що за ці гроші планується провести латання понад ста тисяч квадратних метрів доріг, чистку водовідвідних канав, прибирання сміття на узбіччях, вирізання дерев та кущів, ремонт покриття на мостах, заміну дорожніх знаків, нанесення розмітки, фарбування огорож, посипання піщано-соляною сумішшю у зимовий період, прибирання понад шести тисяч автобусних зупинок. На відміну від попереднього тендеру кількість зупинок, де планують прибирати сміття зменшилась.

Ремонт та заміна світлофорів у перелік робіт не входять.

Аукціон планують провести 10 червня.

Нагадаємо, що у 2023 році Державна установа “Служба місцевих доріг Хмельниччини” уклала угод на ремонт доріг в області на загальну понад 600 мільйонів гривень.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.