Головна Політика в Україні планують створити військову поліцію

в Україні планують створити військову поліцію

by Max

В Україні планують створити військову поліцію, у розробці відповідного законопроєкту бере участь Головне управління військової юстиції Міністерства оборони України, повідомила пресслужба МОУ.

«Військова поліція має стати військовим формуванням із правоохоронними функціями і входитиме до системи Міноборони України. Орган буде утворено на основі Військової служби правопорядку в ЗСУ. До нього перейдуть окремі повноваження щодо оперативно-розшукової діяльності та досудового розслідування військових злочинів (в зонах бойових дій)», – йдеться в повідомленні.

У Міноборони уточнили, що метою створення військової поліції є підтримання військової дисципліни серед військовослужбовців ЗСУ, Міноборони, ДССТ (Державна спеціальна служба транспорту).

У відомстві також додали, що передбачається досягнення сумісності військової поліції з відповідними структурами держав-членів НАТО.

Наразі згаданий законопроєкт проходить процедуру погодження, кажуть у МОУ.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.