Головна Новини В останню земну дорогу провели захисників Олександра Поліщука та Олега Тищука з Хмельниччини

В останню земну дорогу провели захисників Олександра Поліщука та Олега Тищука з Хмельниччини

by Max

Воїни відстоювали свободу України.

З полеглими захисниками України прощалися сьогодні, 9 травня, в Антонінській та Крупецькій громадах. «На щиті» додому повернулися Олександр Поліщук та Олег Тищук.

У селі Крупець, що на Шепетівщині, в останню земну дорогу проводжали Олександра Сергійовича Поліщука.

Як повідомляють в громаді, Олександр Сергійович був заступником командира роти з морально- психологічного забезпечення роти протитанкових ракетних комплексів однієї з військових частин.

«Він відстоював свободу власної держави. Та на жаль, не повернувся живим з російсько – української війни», – кажуть у громаді.

Поховали Героя на кладовищі селі Крупець.

У селі Крупець, що на Шепетівщині, в останню земну дорогу проводжали Олександра Сергійовича Поліщука. Фото: Крупецької ОТГ

А на Красилівщині в селищі Антоніни живим коридором пам’яті та шани зустрічали Героя-захисника старшого солдата Олега Станіславовича Тищука, який загинув 2 травня 2024 року поблизу села Діброва Северодонецького району Луганської області..

Олегу Станіславовичу назавжди 55…

В селищі Антоніни живим коридором пам’яті та шани зустрічали Героя-захисника старшого солдата Олега Станіславовича Тищука. Фото: Красилівської міської ради

Вічна шана полеглим захисникам…

Нагадаємо, сьогодні, 9 травня, у Хмельницькому в останню земну дорогу проводжали захисника Мирослава Марчука.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.