Головна Life style В мережу виклали універсальний рецепт карамелі для макарунів та мусових тортів

В мережу виклали універсальний рецепт карамелі для макарунів та мусових тортів

by Max

by Max

Кондитери не завжди діляться своїми секретами приготування кремів, мусів, бо це буває їх комерційною таємницею. Але іноді в мережі з’являються унікальні рецепти. Забирайте собі до кулінарної скарбнички технологію приготування карамелі. Вона ідеальна для макарунів та мусових тортів.

Інгредієнти

Для приготування потрібні такі продукти:

  • вершки 33% — 340 г;
  • цукор — 300 г;
  • масло — 250 г;
  • глюкозний сироп — 20 г;
  • желатин — 10 г;
  • морська сіль.

Як приготувати

Глюкозний сироп повинен бути саме таким. Заміні в рецепті не підлягає. Від нього залежить відсутність ризику, що карамель підгорить. А ще глюкозний сироп відповідає за тягучу консистенцію.

Цукор та глюкозний сироп потрібно розтопити. Робіть це до появи бурштинового кольору. Одночасно з цим в окремому посуді нагрійте вершки. Доведіть до кипіння. Тепер їх можна обережно вливати в карамель та вимішувати в активному темпі. Коли всі вже будуть влиті та вимішані, тоді ще одну хвилину проваріть.

Тим часом повинен бути замочений желатин. Введіть його в карамель та зніміть її з вогню. Наприкінці в масу треба вмішати масло. Готову карамель пробийте блендером.

Таку карамель відразу не використовують. Їй потрібен час для стабілізації. Поставте її в холодильник на 8 годин. А вже перед використанням карамелі потрібно 15 хвилин, щоб стабілізуватися при кімнатній температурі. Потім можна використовувати.

Тебе може зацікавити

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.