Головна Life style В чому треба вимочувати оселедець, щоб прибрати зайву сіль

В чому треба вимочувати оселедець, щоб прибрати зайву сіль

by Max
В чому треба вимочувати оселедець, щоб прибрати зайву сіль

Слабосолоний оселедець іноді виявляється дуже міцно солоним. Не завжди продавці відповідають об’єктивно. А що ж робити тепер з тою рибою, яка не настільки з очікуваним для вас смаком? Її можна вимочити. Таким чином буде прибрана зайва сіль.

Подробиці

Найперше потрібно обробити рибу. Якщо вона з плавцями та головою, то все це видаліть. Також шкірку зніміть. Наріжте на порційні шматочки. Хоча краще відразу зробити філе. Промийте його в холодній воді.

Вимочити оселедець можна в молоці. Але його потрібно не так й мало, бо кожні 1,5 години потрібно заливати нове. Загалом на вимочування потрібно 5 годин. Після цього її треба сполоснути в холодній воді, а потім вже вона готова до вживання.

Ще один спосіб є з використанням 70% оцту та води. Змішайте ці інгредієнти в пропорції 1 до 10. Покладіть в розчин рибу. Змінюйте його один раз в 3 години. Рибу куштуйте на смак.

Найпростіший варіант зробити міцний чай. Охолодіть його. Покладіть рибу на 4-5 годин. А потім пробуйте. Якщо треба тоді замініть розчин та ще покладіть рибу.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.