Головна Life style В чому полягає секрет соковитих курячих котлет

В чому полягає секрет соковитих курячих котлет

by Max
В чому полягає секрет соковитих курячих котлет

Хто ж не любить посмакувати курячими котлетами. Вони такі апетитні, коли їх подають до картопляного пюре чи макаронів з сиром. Головне, щоб вони були соковиті, а не сухі на смак. При смаженні волога не повинна випаровуватися, тоді котлети будуть ще й ніжні.

Подробиці

Секрет соковитості котлет з курятини полягає в додатковому інгредієнті. Якщо його ввести в склад фаршу, результат буде відмінний.

Мова йде про вершки. Саме вони нададуть фаршу достатню кількість вологи та жирності. З нього легко можна формувати котлети, тож ви швидко та без проблем приготуєте смачну вечерю.

На 500-800 г курячого фаршу потрібно 200 мл вершків. В них вимочують 150 г білого хліба, а потім змішують з основною масою для котлет. Також додають 100 г розтопленого масла, 1 яйце та 1 цибулю та зубчик часнику. Спеції на ваш вибір. Обваляйте котлети в панірувальних сухарях та обсмажте на олії. Смачного!

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.