Головна Новини В авіакатастрофі загинув міністр внутрішніх справ хмельничанин Денис Монастирський

В авіакатастрофі загинув міністр внутрішніх справ хмельничанин Денис Монастирський

by Max

Він був на борту гвинтокрила ДСНС.

Сьогодні, 18 січня, у Броварах Київської області розбився гелікоптер. Внаслідок авіакатастрофи загинуло керівництво Міністерства внутрішніх справ. Зокрема, міністр Денис Монастирський. Загалом наразі відомо про 16 загиблих. Про це повідомив голова Національної поліції України Ігор Клименко.

За його словами, вранці у Броварах розбився гвинтокрил Державної служби з надзвичайних ситуацій. Внаслідок авіакатастрофи загинуло керівництво МВС: міністр, перший заступник міністра та державний секретар.

«Всього наразі відомо про 16 загиблих, яких — двоє дітей (тут і далі станом на 10:00 ранку — авт.). З-поміж загиблих дев’ять перебували на борту гвинтокрила. Також 22 потерпілих перебувають у лікарні, з яких 10 дітей», — розповів Ігор Клименко.

Він додав, що на місці працюють всі профільні та спеціалізовані служби. Триває огляд місця події.

Нагадаємо, Денис Монастирський народився у Хмельницькому 12 червня 1980 року. Вищу освіту здобув на юридичному факультеті Хмельницького університету управління та права. Його дружина Жанна Монастирська працює в Державному бюро розслідувань. Родина виховує двох синів.

Свого часу Денис Монастирський викладав в місцевому університеті й працював у кількох юридичних компаніях. Також був секретарем Конкурсної комісії з формування Державного бюро розслідувань та експертом у громадській організації «Український інститут майбутнього». До речі, одним з її співзасновників є Антон Геращенко — нардеп попереднього скликання Верховної Ради, серед помічників якого був Денис Анатолійович, та заступник колишнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

У 2019 році Дениса Анатолійовича обрали депутатом Верховної Ради за списком від партії «Слуга народу». Вже майже два роки очолює парламентський комітет з питань правоохоронної діяльності.
Свого часу Денис Монастирський активно займався громадською діяльністю. Був співзасновником Подільського молодіжного культурного об’єднання «У майбутнє через культуру», яке долучалося до відродження місцевих пам’яток історії та архітектури.

Міністром внутрішніх справ Верховна Рада призначила його 16 липня 2021 року.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.