Головна Новини Уряд виділив майже 40 мільйонів гривень додаткових дотацій для громад на Хмельниччині

Уряд виділив майже 40 мільйонів гривень додаткових дотацій для громад на Хмельниччині

by Max
Уряд виділив майже 40 мільйонів гривень додаткових дотацій для громад на Хмельниччині

Найбільше доплат отримали Ярмолинецька й Меджибізька тергромади.

Кабмін затвердив розподіл додаткових дотацій для громад на деокупованих, тимчасово окупованих та територіях України, що зазнали негативного впливу через повномасштабну збройну агресію рф. У межах відповідного розпорядження уряду 13 громад Хмельниччини отримають додатково із держбюджету 39 мільйонів 900 тисяч гривень. Про це повідомив консультант Асоціації міст України з бюджетних питань у Хмельницькій області Юрій Гриневич.

За його словами, найбільше доплат отримали бюджети Ярмолинецької селищної територіальної громади (27 мільйонів 700 тисяч гривень) та Меджибізької селищної територіальної громади (5 мільйонів 400 тисяч гривень). Від одного до півтора мільйона гривень спрямували на поповнення бюджетів Летичівської, Новоушицької, Вовковинецької, Віньковецької селищних територіальних громад, а також Деражнянської міської.

«Розподіл здійснено з урахуванням змін, внесених до формули розрахунку додаткової дотації з метою компенсації місцевим бюджетам реверсної дотації за жовтень-грудень цього року, втрат «військового» ПДФО у жовтні-листопаді 2023 року та недонадходжень ПДФО (без надходжень «військового» ПДФО) за цей же період, порівняно з аналогічним періодом 2022 року», – пояснив Юрій Гриневич.

Консультант додав, що протягом 2023 року з урахуванням цього розподілу громади Хмельниччини отримали 134 мільйони 600 тисяч гривень додаткової дотації з 24 мільярдів гривень, затверджених у держбюджеті.

Читайте також: Продаж права оренди трьох земельних ділянок у Хмельницькому: міськрада може отримати мільйон

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.