Головна Політика Уряд Болгарії затвердив пакет військової допомоги для України!

Уряд Болгарії затвердив пакет військової допомоги для України!

by Max

Рада міністрів Болгарії підтримала новий пакет військової допомоги Україні – про це урядовий портал повідомив 26 червня.

Таким чином уряд втілив рішення Народних зборів країни від 9 грудня 2022 року.

«Затверджений перелік за обсягом співставний із допомогою з першого пакету, наданого урядовим рішенням від 22 грудня 2022 року. З наданням цієї допомоги норми запасів для діяльності збройних сил Республіки Болгарії та їх навчально-бойова підготовка не будуть порушені», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: США планують оголосити новий пакет допомоги Україні – Reuters

Минулого тижня міністр оборони Болгарії Тодор Тагарев повідомив, що країна готує нову партію воєнної допомоги в Україні.

До пакету увійдуть зброя та боєприпаси, які є на складах Болгарії. Більшість із них уже прострочені або їхній термін служби добігає кінця, тож їх у будь-якому разі треба замінювати, заявив представник уряду.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.