Головна Новини Українські девелопери надали ЗСУ техніку для будівництва фортифікацій

Українські девелопери надали ЗСУ техніку для будівництва фортифікацій

by Max
3

Українська асоціація девелоперів активно включилася у підтримку національної оборони, передавши Командуванню Сил підтримки Збройних Сил України інженерну та будівельну техніку. Про це йдеться у повідомленні Командування Сил підтримки ЗСУ у Facebook.

Поширена інформація свідчить, що на початку листопада цього року була утворена спільна робоча група між Міністерством оборони України та Міністерством цифрової трансформації з метою координації будівництва фортифікаційних споруд.

Ця ініціатива стала підґрунтям для формування волонтерської бізнес-спільноти, яка заявила про свою готовність надавати допомогу в будівництві оборонних споруд на найбільш напружених напрямках. Серед перших учасників цього благородного заходу – Українська асоціація девелоперів, що об’єднує ключових гравців українського ринку нерухомості.

Представники Асоціації впродовж тижня змогли зібрати кошти та закупити для військових 10 екскаваторів, 2 самоскиди та 2 крани. Закуплену техніку в одну з інженерних військових частин передав голова Асоціації Євген Фаворов.

“Ми розуміємо, що для якісного будівництва фортифікаційних споруд потрібні не тільки робочі руки, але й якісна будівельна техніка, якої нашим військовим не вистачає. Тому наша Асоціація відразу ж відгукнулася на потреби армії та дуже швидко на свої кошти закупила сучасну техніку, яка використовуватиметься військовими для будівництва захисних споруд на лінії фронту”, – зазначив голова Української асоціації девелоперів.

Представники асоціації наголошують на своїй готовності продовжувати співпрацю з військовими силами, оскільки від стійкості та безпеки наших захисників залежить не лише доля українського бізнесу, а й майбутнє всієї країни.

Українська асоціація девелоперів була створена в жовтні 2023 року. До асоціації увійшли Stolitsa Group, KAN Development, Інтергал-Буд, Укрбуд Інвест, UDP, Русанівка інвест, Perfect Group, РІЕЛ, Д-І-М, АТ “Позняки-жил-буд” (Taryan group), Українські будівельні системи, SAGA Development, Futura Hata, Ковальська нерухомість, IB alliance, НЕСТ, Стандарт консалтинг груп, Ave-New та Асоціація західноукраїнських забудовників.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.