Головна Політика Україна отримала 880 млн доларів від МВФ – Шмигаль

Україна отримала 880 млн доларів від МВФ – Шмигаль

by Max
Україна отримала 880 млн доларів від МВФ – Шмигаль

Україна сьогодні отримала 880 млн доларів від Міжнародного валютного фонду – це третій транш фінансової підтримки в межах програми розширеного фінансування EFF, повідомив у телеграмі прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, ці кошти допоможуть покрити «пріоритетні бюджетні видатки та підтримувати макрофінансову стабільність».

Шмигаль додав, що Україна продовжує «успішно виконувати свої зобов’язання перед партнерами», уже готується до наступного перегляду програми.

Рада директорів МВФ минулого тижня схвалила третій перегляд програми розширеного фінансування EFF. У МВФ зауважують, що у 2023 році українська економіка продовжила демонструвати неабияку стійкість, хоча пов’язані з війною фактори знову з’являються, а перспективи залишаються під впливом надзвичайно високої невизначеності.

14 грудня 2023 року Україна отримала третій транш фінансування на суму близько 900 мільйонів доларів від Міжнародного валютного фонду (в рамках програми Механізму розширеного фінансування (EFF).

Чотирирічну програму EFF для України з доступом до фінансування у обсязі близько 15,6 мільярдів доларів було схвалено 31 березня 2023 року. Ця програма є частиною ширшого пакету другої міжнародної підтримки для України, який наразі становить близько 122 мільярдів доларів.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.