Головна Економіка Удар по ДніпроГЕСу і енергетичній інфраструктурі України: чи є загроза блекауту

Удар по ДніпроГЕСу і енергетичній інфраструктурі України: чи є загроза блекауту

by Max

  • Удар по ДніпроГЕСу: які наслідки? Чи будуть відключення світла?

Російські сили ракетами і дронами масовано атакували Україну. Під ударами були Харків, Запоріжжя, Дніпро, Кривий Ріг та Хмельницький. У окремих містах влада повідомляла про перебої зі світлом. Яка ситуація там зараз?

  • Яка мета Росії? Чим може захиститися Україна?

Чи були ціллю російських сил сьогодні українські енергетичні об’єкти? Скільки ракет накопичила Росія для атак по Україні та чи дійсно вчора, під час таки по Києву, цілились у ГУР – як про це пише низка українських ЗМІ? Відповіді на ці питання будемо шукати далі в трансляції.

  • Повалій, Ані Лорак… Позбавити нагород

У Верховній Раді до другого читання тим часом готовий законопроєкт, який дозволить президентові автоматично позбавляти державних нагород у сфері культури людей, що вчинили злочин проти України. Про це каже нардеп Микита Потураєв. Що передбачає документ та хто із зірок може залишитись без нагород?

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.