Головна Новини Учениця з Хмельницького виборола срібло на міжнародній олімпіаді з інформатики

Учениця з Хмельницького виборола срібло на міжнародній олімпіаді з інформатики

by Max

У квітні Дарина Карпенко також отримала золоту медаль на Всеукраїнській олімпіаді.

Днями у Данії проходила міжнародна олімпіада з інформатики «Baltic Olympiad in Informatics 2023». Україну на ній представляли шестеро найсильніших учнів. Серед них — 11-класниця з Хмельницького Дарина Карпенко. Вона виборола срібну медаль. Про це повідомив її наставник, керівник клубу «Алгоритм» Андрій Попик.

«Мої учні з клубу «Алгоритм» вибороли срібну та бронзову медалі, — розповідає Андрій Попик. — Хмельничанка Дарина Карпенко (11 клас) показала найкращий результат серед учасників з України й здобула срібну медаль. Андрій Смутчак з Києва (10 клас) отримав бронзу. Трішки цього разу не дотягнули до золота».

Це вже не перше цьогорічне досягнення Дарини Карпенко. Наприкінці квітня вона перемогла на Всеукраїнській дівочій олімпіаді з інформатики.

Нагадаємо, Дарина Карпенко здобувала золоті медалі на міжнародних олімпіадах з інформатики у 2021 та 2022 роках. За це вона торік отримала президентську премію, а її наставнику Андрію Попику Володимир Зеленський вручив медаль «За працю і звитягу».

Читайте також: Михайла Романчука визначили кращим спортсменом Хмельниччи

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.