Головна Новини У Ярмолинцях вшанували пам’ять 31-річного воїна Олега Андрущака

У Ярмолинцях вшанували пам’ять 31-річного воїна Олега Андрущака

by Max

Вчора, 17 червня, сотні людей прийшли на центральну площу Ярмолинців. Вони провели в останній шлях свого 31-річного захисника Олега Андрущака.

За інформацією пресслужби селищної ради, Олег Андрущак був мешканцем села Томашівка Ярмолинецької громади. У березні минулого року його мобілізували до лав Збройних Сил України. Служив на посаді механіка-радіотелефоніста польового вузла зв’язку в одній з військових частин, дислокованих на Хмельниччині.

Олег Андрущак разом із побратимами виконував бойові завдання на найгарячіших ділянках фронту. Зокрема, на Донеччині. На жаль у березні 2023 року поблизу села Озерне Донецької області під час виконання бойового завдання Герой отримав вибухове поранення.


Фото: з фейсбуку Ярмолинецької селищної ради

Медичну допомогу бійцеві надали у найближчому шпиталі й направили на подальше стаціонарне лікування у Головний військовий клінічний госпіталь у Києві. Понад два місяці боротьби за життя, надії, та, на жаль, на світанку 11 червня серце Олега перестало битися.

Фото: з фейсбуку Ярмолинецької селищної ради

Фото: з фейсбуку Ярмолинецької селищної ради

«Воїн світла. Таким Олег Андрущак був за своєю вдачею. Світла та справедлива людина. Коли війна прийшла у наш спільний дім Україну, Олег влився в лави українських захисників, а тепер — поповнив ряди Небесного воїнства. Цього тижня це вже вдруге над площею линула тужлива пісня-реквієм «Пливе кача…» і задумлива «Мелодія» Мирослава Скорика. Земляки провели у засвіти двох молодих захисників, мужніх героїв російсько-української війни», — зазначили у Ярмолинецькій селищній раді.

Фото: з фейсбуку Ярмолинецької селищної ради

Фото: з фейсбуку Ярмолинецької селищної ради


Фото: з фейсбуку Ярмолинецької селищної ради

Читайте також: На війні загинули двоє воїнів з Дунаєвецької громади

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.