Головна Новини У Ярмолинцях Будинок рад зроблять енергоефективним за 18 мільйонів гривень

У Ярмолинцях Будинок рад зроблять енергоефективним за 18 мільйонів гривень

by Max

На саме лише утеплення фасаду витратять понад 11 мільйонів гривень.

Ярмолинецька селищна рада оголосила два тендери на ремонт приміщення Будинку рад на загальну суму 14,2 мільйона гривень. Ще 3,55 мільйона гривень на енергоефективність адмінбудівлі витратили минулого року. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Будівля розташована за адресою: площа 600-річчя Ярмолинців, будинок 1.

Зокрема, 11,2 мільйона гривень запланували витратити на утеплення фасаду з дотриманням вимог з енергозбереження. В планах утеплення фасаду будівлі мінераловатними плитами.

Ще 3 мільйони гривень запланували на капітальний ремонт з дотриманням вимог по енергозбереженню приміщення залу Будинку рад. Тут планується ремонт опалення та вентиляції, балкону, заміна дверей та вікон, а також електромереж.

Роботи будуть проведені до кінця року.

Це вже не перші тендери, які селищна рада проводить щодо проведення робіт з енергозбереження Будинку рад. Так, за даними сайту “Прозорро”, минулого року селищна рада заплатила 3,55 мільйона гривень на заміну вікон у адміністративній будівлі ТОВ “Веснянка”.

Роботи проводились у грудні 2022 року.

Раніше сайт “Є” писав про кошти, які витратять на енергоефективність будівль позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Чайка” Хмельницької міськради. Так табір уклав дві угоди з ТОВ “Науково-виробнича компанія “Укренергозбереження” щодо проведення ремонтних робіт загальною вартістю 29,8 мільйона гривень. 

Мова йде про капітальний ремонт із впровадженням заходів термомодернізації зовнішніх конструкцій двох будівель спального корпусу для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.