Головна Life style У якій воді потрібно замочувати перловку: холодній чи гарячій

У якій воді потрібно замочувати перловку: холодній чи гарячій

by Max

Перлова каша корисна здоров’ю. Вона містить у собі ряд вітамінів та корисних для людського організму речовин. Як відомо, перловка виготовляється з ячменю, який знижує ризик розвитку ожиріння, діабету, серцево-судинних, онкологічних та інших серйозних хвороб.

Подробиці

Однак перлову кашу важливо правильно приготувати. Правильно зварена перловка може стати головним інгредієнтом корисних та ситних страв.

Перед готуванням крупу відокремлюють від залишків лушпиння, пилу та рослинного сміття, також її слід кілька разів промити в холодній воді.

Зерна потрібно замочувати перед варінням. Завдяки цьому вона готується швидше. Крім того, як кажуть досвідчені кулінари, це зробить крупу ніжнішою.

Для цієї процедури використовують холодну воду. Варто пам’ятати, що зерна трохи розбухнуть, тому ємність краще брати більше.

Замочувати крупу краще годин на 2-3, якщо в планах приготувати кашу, а ось на 5 і більше годин залишити зерна можна для розсольника. В цьому випадку вона вийде більш розсипчастою.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.