Головна Новини У Волочиську демонтували танк на честь визволителів від німецько-фашистських загарбників

У Волочиську демонтували танк на честь визволителів від німецько-фашистських загарбників

by Max

Пам’ятник перемістять до музею.

У міському парку Волочиська, що на Хмельниччині, демонтували пам’ятник-танк САУ-152. Його було встановлено на честь військових частин, що визволяли Волочиський район від німецько-фашистських загарбників.

Рішення про демонтаж пам’ятного знаку місцеві депутати прийняли на сесії міської ради у вересні 2022 року, а днями його нарешті знали з постаменту. Як пише «Суспільне Хмельницький» за словами Волочиського міського голови Костянтина Черниченка, раніше реалізувати рішення не могли через бюрократичні моменти.

«Після прийняття у вересні рішення щодо демонтажу пам’ятного знаку у вигляді танка, що стояв у Волочиському міському парку, відділ культури та туризму Волочиської міськради звернувся з відповідним пакетом документів до Хмельницької обласної військової адміністрації та Міністерства культури та інформаційної політики щодо вилучення пам’ятного знаку — танку САУ-152 з Державного реєстру нерухомих пам’ятників України. Наразі пам’ятний знак вилучено з держреєстру, тому ми маємо право його демонтувати», — пояснив посадовець.

Згідно рішення міськради, танк після демонтажу перемістять до місцевого музею.

Нагадаємо, наприкінці листопада у Хмельницькому на розі вулиць Кам’янецької та Сковороди з постаменту зняли танк, який стояв там з кінця 80-х років.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.