Головна Новини У трьох громадах Хмельниччини попрощалися із загиблими на війні захисниками України

У трьох громадах Хмельниччини попрощалися із загиблими на війні захисниками України

by Max

Вічна пам’ять та шана полеглим українським воїнам…

Сьогодні, 14 березня, на Хмельниччині жителі трьох громад прощалися із полеглими на російсько-українській війні захисниками. Додому на щиті повернулися Дмитро Василишин, Станіслав Хабовський і Леонід Білик…

Жителі Грицівської громади попрощалися із солдатом ЗСУ 42-річним Дмитром Василишиним. Народився воїн у селі Орлинці, військову службу розпочав у липні 2015 році у військовій частині, яка входила до складу сил, що залучалися та брали участь у антитерористичній операції на території Донецької області.

Як розповідають про полеглого захисника у громаді, вдруге на захист Батьківщини Дмитро Василишин став у квітні 2022 року: виконував бойові завдання на Запорізькому напрямку. Дев’ять місяців воїн вважався безвісти зниклим, і тільки весною цього року рідні отримали страшну звістку: Дмитро Василишин загинув 12 червня 2023 року.
Поховали українського захисника на Орлинецькому сільському кладовищі.

«Розділяємо горе родини, низько схиляємо голови у глибокій скорботі перед вічною і світлою пам’яттю такої світлої людини. Спомин про мужнього захисника України назавжди залишиться у наших серцях», – слова підтримки родині полеглого воїна висловили у громаді.

Дмитро Василишин поховання

42-річний Дмитро Василишин загинув 12 червня 2023 року на Запорізькому напрямку, але дев’ять місяців вважався безвісти зниклим

Дмитро Василишин Поховання

На щиті у свій 35-й день народження повернувся солдат Станіслав Хабовський. Про гірку втрату повідомили у Дунаєвецькій тергромаді. У лавах ЗСУ чоловік був стрільцем-помічником гранатометника. Під час штурмових дій 25 серпня 2023 року в районі населеного пункту Спірне на Донеччині, Станіслав Хабовський отримав поранення, від якого помер 18 листопада 2023 року у столичній лікарні. Лікарі боролися за життя воїна, але, на жаль, через смертельне поранення врятувати Героя не вдалося. У 34 роки його серце зупинилось назавжди… З того часу тривала процедура впізнання та очікування аналізу ДНК.

Народився Станіслав Хабовський в селі Маків, виховувався у багатодітній сім’ї, де було 5 дітей, – розповідають про полеглого захисника у громаді. З юних років почав заробляти собі на життя – їздив у Херсон на заробітки. Згодом – працював по найму в селі Михайлівка, де й проживав.

«Станіслав Хабовський жив непростим, але спокійним життям і не прагнув бути Героєм, так би це і було, якби не війна. Бракує слів, щоб передати душевний біль, він захищав кожного з нас, він захищав незалежну, вільну Україну», – слова скорботи за полеглим захисником висловили жителі Дунаєвецької громади.

Станіслав Хабовський

Станіслав Хабовський отримав важкі поранення у серпні минулого року, від яких помер у столичній лікарні 18 листопада 2023 року…

Станіслав Хабовський поховання

До рідного села Купіль Війтовецької тергромади з війни навіки повернувся старший солдат Леонід Білик. Прощалися із захисником жителі громади коло його родинного дому. Леонід Білик під час виконання бойового завдання отримав важкі поранення, від яких помер у госпіталі.

Сьогодні, 14 березня, у Свято-Михайлівському Храмі села Купіль провели заупокійну служби за полеглим захисником, а останнє місце свого спочинку воїн знайшов на кладовищі рідного села.

Леонід Білик

Серце Леоніда Білика зупинилося у госпіталі, куди захисник потрапив із важкими пораненнями

Читайте також: З полеглими захисниками попрощалися на Шепетівщині, Віньковеччині та в Сатанові

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.