Головна Life style У Тіни Кароль роман із хореографом? У мережі обговорюють фото співачки

У Тіни Кароль роман із хореографом? У мережі обговорюють фото співачки

by Max

Відеозапис, який з’явився в мережі, показує, як співачка ніжно тримається за руку з танцюристом Дмитром Жуком під час їхньої прогулянки. Однак як тільки парочка вийшла з провулка на більш жваву вулицю, Тіна відразу відійшла від Діми, розповідає KURAZH.

Фани знаменитостей одразу ж запідозрили, що між парочкою можуть існувати тісніші стосунки, ніж просто дружба та робота. Але деякі припустили, що на відео лише знято момент, як хореограф допомагає Тіні пересуватися бруківкою на шпильках.

Слід зазначити, що чутки про можливий романтичний зв’язок між Тіною Кароль та Дмитром Жуком виникають не вперше. Перші чутки про їхній роман почали поширюватися після того, як Кароль почала продюсувати Жука у проєкті «Молода кров». Раніше також у мережі з’явився ролик, на якому 14-річний син Тіни приревнував через танці матері з хореографом у ресторані.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.