Особу одного зі загиблих все ще встановлюють.
Протягом останніх кількох днів водойми Хмельниччини забрали життя двох людей. Їхні тіла дістали зі ставків сіл Соколівка та Жабинці. Про це розповіли у Державній службі з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.
О 08:36 ранку 4 червня рятувальники отримали повідомлення, що у селі Соколівка Ярмолинецької громади з місцевого ставка потрібно дістати тіло людини. Потопельником виявився чоловік. Втім, його особу досі встановлюють.
На жаль, це не єдиний подібний випадок. Інший стався 2 червня у селі Жабинці Гуківської громади Кам’янець-Подільського району. Під час купання в місцевому ставку попередньо потонула дівчина 2000 року народження.
«Надзвичайники обстежили 1200 квадратних метрів водойми. Вони знайшли тіло загиблої та передали працівникам поліції», — зазначили співробітники ДСНС у Хмельницької області.
Нагадаємо, станом на ранок 2 червня від початку цього року у водоймах Хмельниччини потонули 18 людей.
До теми: Як врятувати потопельника: що робити до приїзду швидкої допомоги