Головна Новини У Старокостянтинові чоловік хотів вкласти гроші в криптоактиви, але натрапив на шахраїв

У Старокостянтинові чоловік хотів вкласти гроші в криптоактиви, але натрапив на шахраїв

by Max

Правоохоронці області нагадують про одну із розповсюджених шахрайських схем – легкий онлайн заробіток.

Незначні вклади, які дадуть великі відсотки у майбутньому – це розповсюджена схема від шахраїв в мережі, які мають на меті заволодіти вашими коштами. Зазвичай, зловмисники можуть бути дуже переконливими, розповідати про успішний досвід та про велику кількість людей, яким вони нібито допомогли розбагатіти. Але варто добре подумати перед тим, як вкладати гроші в сумнівні проєкти, наголошують у секторі комунікації Головного управління Нацполіції області.

На шахрайську схему про інвестування коштів у криптоактиви натрапив 42-річний житель Старокостянтинова, розповідають у поліці. На відповідне оголошення чоловік натрапив у мережі, а потім отримав повідомлення від шахрая, який представився успішним трейдером. Далі – історія про заможне життя та демонстрація відгуків начебто від вдячних клієнтів. Такі аргументи переконали чоловіка і він вирішив спробувати: переказав на вказаний рахунок 4 тисячі гривень власних коштів. За легендою, гроші потім можна було забрати з відсотками, втім, коли чоловік спробував це зробити, йому запропонували сплатити ще. Зрозумівши, що спіймався на вудочку шахраїв, чоловік звернувся із заявою до поліції.

Тепер правоохоронці за фактом цього шахрайства проводять перевірку, а також вкотре застерігають громадян бути пильними під час пошуку заробітку в мережі. За цими схемами зловмисники можуть створювати псевдо-біржі або інвестиційні платформи, за допомогою яких вводять в оману й виманюють кошти.

Читайте також: Намагався заперечити свою: на Хмельниччині оштрафували водія за нетверезе кермування

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.