Головна Новини У Шепетівці попрощалися з полеглим воїном Графом Афанасіядє

У Шепетівці попрощалися з полеглим воїном Графом Афанасіядє

by Max

Герой боровся за вільну країну під час Революції Гідності та російсько-української війни.

Вчора, 8 квітня, шепетівчани провели в останній шлях 39-річного земляка Графа Афанасіядє. Герой загинув на Харківщині 9 вересня минулого року. Його життя забрав ворожий ракетний обстріл.

За інформацією пресслужби Шепетівської міськради, Афанасіядє Граф Леонідович народився 18 листопада 1983 року в Коростені Житомирської області. У вересні 1991-го пішов у 1 клас Шепетівської школи № 8, а згодом навчався у Шепетівському пансіоні. У 2006 році здобув у Шепетівському професійному ліцею професію електрогазозварника.

Граф Афанасіядє був активним учасником Революції Гідності. Тоді на київському майдані був поранений. Після одужання вирушив боронити країну в східних областях.

Фото: з фейсбуку Шепетівської міськради

Фото: з фейсбуку Шепетівської міськради

«З 9 липня 2015 року до жовтня 2016-го був стрільцем-помічником гранатометника. А у лютому 2018-го уклав контракт на проходження військової служби й був призначений на посаду номер обслуги зенітно-артилерійського взводу, згодом — навідника. З червня 2019 — стрілець-зенітник ракетного взводу, а у квітні 2020 року Граф Леонідович служить стрільцем-помічником гранатометника у тих же військах», — розповіли представники міськради.

Фото: з фейсбуку Шепетівської міськради

Фото: з фейсбуку Шепетівської міськради

У квітні 2022 року Графа Леонідовича призвали в 36-й окремий стрілецький батальйон. Під час масштабної війни Герой отримав контузію та лікувався у госпіталі. Одразу після одужання знову пішов на передову. На жаль, 9 вересня минулого року його життя обірвалося у Харківській області. Граф Афанасіядє загинув внаслідок ракетного обстрілу.

«Родина, друзі та побратими згадують Графа Леонідовича як надзвичайно добру, надійну, дисципліновану й відповідальну людину, на нього завжди можна було покластися. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи», — зазначили у Шепетівській міській раді.

Фото: з фейсбуку Шепетівської міськради

Фото: з фейсбуку Шепетівської міськради

Читайте також: Втрати ворога на ранок 9 квітня

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.