Головна Новини У селі Хмельницької громади побудують новий водогін за три мільйони гривень

У селі Хмельницької громади побудують новий водогін за три мільйони гривень

by Max

Будівництво водогону планують завершити до кінця травня 2024 року.

Управління комунальної інфраструктури Хмельницької міськради оголосило торги на будівництво нового водогону в селі Велика Калинівка, що входить до Хмельницької міської територіальної громади. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Очікувана вартість будівництва водогону – 3 мільйони 611 тисяч гривень.

Вперше торги на будівництво водогону у Великій Калинівці були оголошені незадовго до повномасштабного вторгнення росії на територію України. Тоді очікувана вартість будівництва була 2 мільйони 931 тисяча гривень. Тендер Управліня комунальної інфраструктури провести не встигло. Але тема будівництва водогону залишається актуальною, її постійно піднімають мешканці села на прийомах громадян.

Зараз вартість будівництва відкорегували та оголосили нові торги. Роботи планують виконати до 30 травня 2024 року.

Під час робіт планується прокласти понад шість кілометрів трубопроводу, з яких 3629 метрів – це поліетиленові труби діаметром 90 міліметрів, а 2597 метрів – поліетиленові труби діаметром 50 міліметрів.

Раніше сайт “Є” писав про те, що міське комунальне підприємство “Хмельницькводоканал” на цей рік запланувало будівництво ділянки водогону очікуваною вартістю 7,6 мільйона гривень по вулиці Костя Степанкова.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.