Головна Новини У Сатанові попрощалися із загиблим на війні Миколою Шкорбатюком

У Сатанові попрощалися із загиблим на війні Миколою Шкорбатюком

by Max

Без батька залишилося троє донечок.

У Сатанові першого квітня попрощалися із захисником Миколою Шкорбатюком. Про це повідомляє інтернет-ресурс Городок.Сіty.

Повідомляють, що Микола Шкорбатюк став на захист рідної землі у березні 2022 року. За словами товаришів, він був командиром роти в одній із частин Збройних сил України.

Боєць загинув 28 березня у Краматорську. 9 травня йому мав би виповнитися 41 рік. 

Рідний брат українського Героя Віталій Шкорбатюк, який також захищає Україну від загарбників, розповів про останній дзвінок до брата.

Загинув Микола Шкорбатюк 28 березня у Краматорську. Фото: Городок.City

«Це було у неділю, 26 березня. Я був неподалік і планував приїхати до нього в гості. Але не встиг. Через два дні до мене зателефонували і повідомили про те, що мій брат вже доєднався до небесного війська. В останній розмові із ним ми обговорювали ситуацію в країні, згадували дітей…», – пригадує військовий.

Також у Городок.Сіty зазначають, що Микола Шкорбатюк родом із Шепетівки. Після школи навчався в профтехучилищі. Потім служив в армії. Був прапорщиком. Останніх 22 роки жив з сім’єю у Сатанові. Дуже любив майструвати.

Поховали Героя на Алеї Слави у Сатанові. Фото: Городок.City

Похоронили військового на Алеї Слави у Сатанові.

У Миколи Шкорбатюка залишилися дружина, три доньки, батьки, брат та племінники.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Героя… Вічна пам’ять захиснику…

Нагадаємо, що на війні загинули двоє захисників з Шепетівщини

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.