Головна Новини У Сатанові побудують центр творчості дітей та юнацтва з захисною спорудою

У Сатанові побудують центр творчості дітей та юнацтва з захисною спорудою

by Max

В новому проєкті додали будівництво захисної споруди.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Сатанівської селищної ради оголосив тендер на будівництво нового центру творчості дітей та юнацтва вартістю 24 мільйони гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Поки що мова йде про першу чергу будівництва центру творчості дітей та юнацтва з захисною спорудою цивільного захисту протирадіаційного укриття по вулиці Олександра Цісара, 2.

Проєкт будівництва нового центру творчості дітей та юнацтва у Сатанові планувався ще до повномасштабного вторгнення і загальна його вартість оцінювалась в 68 мільйонів гривень включно зі усім необхідним обладнанням.

Планувалось, що у Центрі творчості дітей та юнацтва зроблять освітні майданчики для проведення тренінгів, семінарів, лекцій, форумів, конференцій; універсальний творчий простір для організації майстер-класів, виставок, творчих вечорів, гуртків та клубів, кінопоказів, фестивалів; місце для навчання і профорієнтації молоді, перепрофілювання та переорієнтації трудових кадрів; осередок для створення банку соціальних ідей та пошуку можливостей для стартапів соціального підприємництва та коворкінгу.

Сайт “Є” писав, що у 2022 році з державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) на будівництво центру громада мала отримати понад 15 мільйонів гривень. Але через повномаcштабне вторгнення роботи не розпочались. Зараз до проєкту додали облаштування захисної споруди.

У першій черзі будівництва заплановане розбирання майстерень на території навчального закладу, улаштування фундаментів нової будівлі, встановлення колон, стін, перекриття, будівництво захисної споруди. Також в планах зробити мережі: водопровід, вентиляцію, електрику, опалення, пожежна сигналізація.

Крім того, в технічному завданні вказано, що заплановано придбати устаткування, в тому числі меблі.

Роботи планують виконати вже до кінця 2023 року.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.