Головна Політика У САП повідомили про заочний арешт ексдиректора поліграфкомбінату «Україна», колишнього голови МОЗ

У САП повідомили про заочний арешт ексдиректора поліграфкомбінату «Україна», колишнього голови МОЗ

by Max

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) обрав колишньому директору поліграфкомбінату «Україна», підозрюваному у привласненні майже пів мільярда гривень державних коштів, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, повідомила у Telegram Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

«Суд погодився з доводами прокурора та обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Після затримання особи та доставки до місця проведення досудового розслідування слідчий суддя вирішить питання про застосування цього запобіжного заходу», – йдеться в повідомленні.

У САП не називають імені підозрюваного, але матеріали справи, на які посилається відомство, вказують на Максима Степанова. Саме він у період із 2011-го до 2016 року очолював поліграфкомбінат, а з березня 2020 року до травня 2021 року також був міністром охорони здоров’я.

Степанов разом із ще кількома особами фігурує у справі про завдання пів мільярда гривень збитків державі із залученням компанії-прокладки з реєстрацією в Естонії.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.