Головна Новини У Понінці попрощалися з захисником, який загинув на війні понад рік тому

У Понінці попрощалися з захисником, який загинув на війні понад рік тому

by Max

Павло Каліновський поліг на Харківщині, обороняючи Україну від ворогів.

Вчора, 2 червня, у Понінці Шепетівського району прощалися з Героєм Павлом Каліновським. Як зазначають у громаді, провести захисника в останню путь разом з рідними, бойовими побратимами, прийшло чимало місцевих жителів. Мешканці селища зустріли воїна «живим коридором», вистеливши цей шлях живими квітами.

Захисник 31 березня 2022 року поклав своє життя під час виконання бойового завдання в Ізюмському районі Харківської області.

«Павло був добрим та радісним, мав багато мрій та планів на майбутнє, та не судилося. Він загинув, як справжній Герой, віддав життя за Україну, за рідну Понінку, за нас з вами. Для всіх нас Павло Каліновський був, є і буде прикладом мужності й відваги, гідним оборонцем нашої держави», – йдеться у повідомленні.

Щирі співчуття родині Павла…

Додамо, також сьогодні на Старокостянтинівщині попрощаються з захисником, який віддав життя за Україну. Першого червня від складних поранень у шпиталі помер Андрій Боровинський.

Захисник боронив українську землю від російського окупанта.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.