Головна Новини У податковій службі Хмельниччини змінився керівник

У податковій службі Хмельниччини змінився керівник

by Max

Тепер відомство очолює Сергій Забашта.

У Головному управлінні Державної податкової служби Хмельницької області відбулися кадрові перестановки. Ірина Зленко більше не очолює відомство, їй на заміну став Сергій Забашта.

Як йдеться на офіційнійному сайті податкової служби Хмельниччини, екскерівниця залишається у команді, однак на іншій посаді. Тепер вона буде заступницею Сергія Забашти.

Варто зазначити, що Ірина Зленко в органах державної податкової служби – з 1998 року. Вона працювала в Києві, Сумах та Вінниці. Податковою службою у Хмельницькій області керувала з 2022 року.

Згідно з деклараціями, новий керівник, Сергій Забашта, тривалий час працював у Луганській області. Там, зокрема, був на посадах головного державного ревізора-інспектора, заступником начальника відділу позапланових перевірок ризикових платників управління аудиту, а також начальником однойменного відділу тощо. З 2022 року має статус внутрішньо-переміщеної особи. Мешкав у Києві. Як йдеться у декларації за 2023 рік, остання займана ним посада – головний державний інспектор відділу контролю за відшкодуванням ПДВ у ГУ ДПС Луганської області.

Ірина Зленко Сергій Забашта

Читайте також: Фонд держмайна виставив на приватизацію Закупнянський кар’єр

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.