Головна Новини У Новій Ушиці за право оренди землі для будівництва АЗС пропонують два мільйона гривень

У Новій Ушиці за право оренди землі для будівництва АЗС пропонують два мільйона гривень

by Max

Переможець отримає ділянку в оренду на 15 років.

Новоушицька селищна рада провела аукціон з права оренди земельної ділянки під будівництво нової автозаправної станції. Переможець торгів пропонує за право оренди землі понад два мільйона гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею 0,1160 гектара. Цільове призначення земельної ділянки – для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу (будівництва АЗС). Землю планують передати в оренду на 15 років.

Початкова ціна продажу права оренди становила 31 тисячу 22 гривні.

В торгах взяли участь чотири підприємства: ТОВ “К.Нафта”, Фізична особа-підприємець Косідло Володимир Михайлович, ТОВ “Старплейс” і ТОВ “Гарден Петролеум”.

Остання фірма і запропонувала найвищу ціну – два мільйона сто тисяч гривень.

Засновницею ТОВ “Гарден Петролеум” є Катерина Козяр.

На сайті підприємства вказано, що компанія імпортує дизельне пальне від заводу Orlen, розташованого у Литві.

Договір буде підписаний після сплати учасником всієї суми. Варто зазначити, що в Хмельницькій області не рідко скасовуються торги через небажання переможців платити запропоновані кошти.

Нагадаємо, що на початку року Шепетівська міська рада провела три аукціони з продажу земельних ділянок. За найбільшу, площею 14 гектарів, переможець торгів заплатив 15 мільйонів гривень.

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.