Головна Новини У Новій Ушиці суд оштрафував директора комунальної установи за премії сестрі

У Новій Ушиці суд оштрафував директора комунальної установи за премії сестрі

by Max

Посадовець не повідомив селищну раду, що мав конфлікт інтересів.

Директор новоушицької комунальної установи сім разів призначив премію рідній сестрі. Загалом на понад 24 тисячі гривень. Однак не повідомив селищну раду про наявність конфлікту інтересів. Як наслідок, суд визнав його винним у скоєнні адміністративного правопорушення та оштрафував його. Про цю справу розповіли у пресслужбі Хмельницького апеляційного суду.

Директор Центру надання соціальних послуг протягом 2021-2022 років підписав сім наказів про преміювання працівників установи. Серед них була його рідна сестра, яка працювала медсестрою. Загальна сума виписаних їй премій склала понад 24 тисяч гривень. Втім, про реальний конфлікт інтересів він не повідомляв.

Як він пояснив суду, розмір премій, який визначали родичці, у відсотковому відношенні був однаковий з розміром премій іншим працівникам. Тому вважав, що в його діях не було приватного інтересу.

«Додав, що знав про законодавчу заборону щодо підпорядкування близьких осіб, адже вже притягувався до відповідальності за аналогічне правопорушення. Але думав, що після ліквідації Новоушицького району заборона щодо обмеження роботи близьких осіб на нього не поширюється», — зазначила пресслужба Хмельницького апеляційного суду.

Тож Новоушицький районний суд визнав посадовця винним за частинами 2 і 3 статті 1727 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За це призначив йому 4 тисячі 250 гривень штрафу. Втім, ця постанова ще не набрала законної сили й може бути оскаржена в апеляційному суді.

Читайте також: Викрав з банкомату понад мільйон: суд виніс вирок

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.