Головна Новини У Нетішині продовжили дистанційне навчання через ріст захворюваності на грип та ГРВІ

У Нетішині продовжили дистанційне навчання через ріст захворюваності на грип та ГРВІ

by Max

За інформацією емідеміологів, у порівнянні з попереднім тижнем захворюваність в місті зросла в 1,4 рази.

Через зростання захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, у Нетішині продовжили дистанційне для учнів низки шкіл та позашкільних освітніх закладів. Його нагадаємо, запровадили в місті раніше і мало воно тривати до 26 січня.

Утім, як повідомляють у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради, зважаючи на ріст захворюваності, дистанційне навчання вирішили подовжити до 2 лютого.

«Продовжено дистанційну форму навчання учнів 2-11 класів закладів загальної середньої освіти (академічний ліцей, гімназії «Ерудит», «Енергія», «Гармонія», «Патріот») та вихованців закладів позашкільної освіти (Будинок дитячої творчості, клуб «Юний технік», «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді»), МШ «Нетішинська художня школа», – повідомляють у виконавчому комітеті.

Також у місті обмежили проведення культурно-масових заходів.

За інформацією емідеміологів, у порівнянні з попереднім тижнем захворюваність в Нетішині зросла в 1,4 рази.

Про ріст вірусних захворювань кажуть і в Кам’янці-Подільському. Як повідомляють в міській раді, у випадку, якщо кількість хворих учнів й надалі зростатиме, то школам також рекомендують ухвалювати рішення про дистанційне навчання.

Читайте також: У нетішинській поліклініці з’явився рентген-апарат, який зводить до мінімуму шкоду від опромінення

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.