Головна Новини У Нетішині попрощалися з 42-річним захисником Андрієм Семеновичем

У Нетішині попрощалися з 42-річним захисником Андрієм Семеновичем

by Max
У Нетішині попрощалися з 42-річним захисником Андрієм Семеновичем

Андрій Семенович був водієм кулеметного взводу.

Сьогодні, 26 травня, у Нетішині провели в останню дорогу захисника Андрія Семеновича. Про це інформують у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради.

Також повідомляють, що Андрій Семенович був водієм кулеметного взводу стрілецької роти… Його життя обірвала ворожа куля 11 лютого під час евакуації поранених у районі міста Бахмут, що на Донеччині. Захиснику було 42 роки.

У Нетішині попрощалися з бійцем Андрієм Семеновичем. Фото: з Фейсбук-сторінки Нетішинської міської ради.

На площі міста, де проходило прощання, зібралось багато нетішинців. Віддати честь і шану захиснику приїхали його побратими, товариші і друзі.

«Невимовні і непоправні втрати ми несемо щодня заради свободи і незалежності нашої держави. Надзвичайно високою ціною дається нам наше майбутнє», – йдеться у дописі Нетішинської міської ради.

Захисник загинув на Донеччині. Фото: з фейсбук-сторінки Нетішинської міської ради.

Вічна пам’ять Герою…

Нагадаємо, що на Новоушиччині попрощалися з бійцем Олексієм Велігошем

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.