Головна Новини У Кам’янці-Подільському вшанували пам’ять полеглого захисника Віталія Петрова

У Кам’янці-Подільському вшанували пам’ять полеглого захисника Віталія Петрова

by Max

На фасаді навчального закладу Героєві відкрили меморіальну дошку.

У Кам’янці-Подільському вшанували пам’ять полеглого захисника Віталія Петрова: на фасаді ліцею №10 йому відкрили меморіальну дошку. Саме в цьому закладі свого часу навчався Герой російсько-української війни.

«9 квітня 2023 року громада отримала страшну звістку – ми втратили захисника, Героя, який боронив рідну землю до останнього подиху, – розповідають у Кам’янець-Подільській міській раді. – Минув рік, та час ніколи не загоїть рани рідних і близьких. Віталій Петров був надійною та доброю людиною. Завжди першим приходив на допомогу у скрутну годину. І коли лихо спіткало країну, не зміг залишатись осторонь – став на захист Батьківщини».

Віталій Петров був командиром мотопіхотного взводу. Своє останнє завдання він виконував у районі населеного пункту Первомайське на Донеччині, там отримав важке поранення та загинув.

Героєві назавжди залишилося 48 років…

Нагадаємо, днями на фасаді ліцею №7 у Кам’янці-Подільському відкрили меморіальну дошку Олегу Львовському – Героєві, який став на захист країни з перших днів повномасштабного вторгнення.

Читайте також: На Деражнянщині та в Славуті попрощалися з полеглими захисниками

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.