Головна Новини У Кам’янці-Подільському відкрили пам’ятний знак на честь військового Максима Гайдарова

У Кам’янці-Подільському відкрили пам’ятний знак на честь військового Максима Гайдарова

by Max

Дошку пам’яті встановили на фасаді місцевого фахового коледжу, де навчався полеглий воїн.

У Кам’янці-Подільському встановили меморіальну дошку на честь загиблого на російсько-українській війні Героя кам’янчанина Максима Гайдарова. Пам’ятний знак розташувався на фасаді місцевого фахового коледжу індустрії, бізнесу та інформаційних технологій, де навчався захисник. Урочисто її відкрили вчора, 15 березня, повідомили у Кам’янець-Подільській міській раді.

Максим Гайдаров народився 21 червня 1995 року у Кам’янці-Подільському. У шкільні роки з матір’ю переїхав у Львівську область, проте здобувати фах техніка-електрика повернувся у рідне місто. Своє навчання продовжив у Подільському державному університеті, де водночас працював електриком. 2017 року, оформивши академічну відпустку, пішов на строкову військову службу, яку проходив у Київській області. У 2019 році повернувся до міста та одружився.

3 початком повномасштабного вторгнення Максим Гайдаров добровольцем долучився до лав Збройних сил України. Після підготовки захисника направили у населений пункт Золоте Луганської області. 26 квітня 2022 року отримав поранення під час ворожого артилерійського обстрілу. Після тижневого знаходження у лікарні Дніпра, серце захисника зупинилося 2 травня 2022 року.

У Максима Гайдарова залишились батьки, брат, дружина і донька. Указом Президента України від 9 січня 2023 року старший солдат Максим Гайдаров був посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: Меморіальні дошки двом полеглим Героям відкрили у Кам’янці-Подільському

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.