Головна Новини У Кам’янці-Подільському відкрили пам’ятну дошку Героєві-добровольцю Олегові Львовському

У Кам’янці-Подільському відкрили пам’ятну дошку Героєві-добровольцю Олегові Львовському

by Max

Під час заходу синові захисника Олексію передали батьків орден «За мужність» III ступеня.

На фасаді ліцею №7 у Кам’янці-Подільському закарбували пам’ять на довговічному камені про Олега Львовського – Героя, який став на захист країни з перших днів повномасштабного вторгнення. Відкриття меморіальної дошки на його честь відбулося в суботу, 6 квітня. Під час заходу синові захисника вручили батьків орден «За мужність» III ступеня, повідомили у Кам’янець-Подільській міській раді.

«Щирий, мудрий, справедливий Олег Львовський не міг стояти осторонь, коли на його рідну землю ступив чобіт окупанта. Він був справжнім патріотом України. Тепер на фасаді ліцею №7, де він навчався, з’явилась дошка пам’яті Захисника», – зазначив міський голова Михайло Посітко.

Олег Львовський народився та виріс у Кам’янці-Подільському. З 1991 по 1995 рік був тренером з фехтування в ДЮСШ. Дуже любив цей вид спорту, повністю віддавався цій роботі, дітям, і згодом розповідав, що жалкує, що покинув тренерську діяльність. До повномасштабного вторгнення чоловік працював в КП «Міськтепловоденергія» на посаді охоронця.

26 лютого 2022 року він вирішив добровільно вступити до лав Збройних Сил України. Згодом вже брав участь у важких боях на сході країни. Внаслідок мінометного обстрілу під селом Іванівське, неподалік Бахмута, 25 липня 2023 року воїн загинув.

Меморіальну дошку на честь Олега Львовського встановили на фасаді його рідного навчального закладу. Фото: Кам’янець-Подільська міська рада

Олегові Львовському посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин міста Кам’янець-Подільського». Під час урочистого відкриття меморіальної дошки, згідно з Указом Президента, його сину Олексію було вручено орден «За мужність» III ступеня. Посмертно…

Підписатися на канал “Є” в Youtube

Читайте також: У трьох громадах Хмельниччини провели в останню дорогу захисників

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.