Головна Новини У Кам’янці-Подільському та Нетішині попрощалися з полеглими Героями

У Кам’янці-Подільському та Нетішині попрощалися з полеглими Героями

by Max

Захисники полягли за Україну…

В останню земну дорогу провели полеглих на російсько-українській війні захисників у Кам’янці-Подільському та Нетішині.

Учора, 7 травня, кам’янчани прощалися із загиблим воїном Сергієм Максимчуком, який боронив Україну від російських окупантів та повернувся до рідної домівки «на щиті».

Як повідомляють в Кам’янець-Подільській міській раді, молодший сержант Сергій Максимчук загинув 3 липня 2023 року на Сумщині.

Поховали захисника на Алеї Слави міського кладовища…

7 травня кам’янчани прощалися із загиблим воїном Сергієм Максимчуком. Фото: Кам’янець-Подільської міської ради

А сьогодні, 8 травня, в Кам’янці-Подільському в останню дорогу проводжали Іллю Соболєва, який загинув 2 травня під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Як повідомляють в міській раді, у квітні захисник зустрів свою 25-ту весну…

Поховали Героя на Алеї Слави.

Ілля Соболєв загинув 2 травня під час виконання бойового завдання на Донеччині. Фото: зі сторінки Кам’янець-Подільської міської ради у фейсбуці

День жалоби сьогодні і в Нетішині. В останню дорогу проводжали земляка, воїна-захисника Олександра Ровенчука, полковника, коменданта першої прикордонної комендатури швидкого реагування прикордонного загону Державної прикордонної служби. Він загинув 5 травня на передній лінії фронту від ворожої кулі в місті Вовчанськ Харківської області.

Як зазначають у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради, посмертно Олександру Ровенчуку присвоєно звання полковника…

День жалоби сьогодні і в Нетішині. В останню дорогу проводжали земляка, воїна-захисника Олександра Ровенчука. Фото: Нетішинської міської ради

Вічна шана полеглим захисникам…

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.