Головна Новини У Кам’янці-Подільському на довговічному камені закарбували пам’ять про Героя Миколу Камінського

У Кам’янці-Подільському на довговічному камені закарбували пам’ять про Героя Миколу Камінського

by Max

Вже більше року, як захисника не стало…

У Кам’янці-Подільському 22 травня відбулось відкриття меморіальної дошки на честь загиблого у російсько-українській війні захисника Миколи Камінського. Її встановили на фасаді природничо-економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Про це повідоми в міський голова Михайло Посітко.

Як згадують у громаді, Микола Камінський був завзятим та відповідальним, справжнім патріотом своєї країни. Не вагаючись пішов захищати рідну землю. 26 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання воїн загинув внаслідок вибуху. Йому назавжди залишиться 40…

«Кожного разу ми маємо не просто бути присутніми, а також і доносити ці звитяги, ці благородні вчинки, цю любов громадян, до України, яку проявляють військовослужбовці, силовики, ризикуючи своїм життям. Маємо це передавати, нести нашим дітям, говорити про це. Герой Микола – це є яскравим прикладом любові до вітчизни, до України, до ближніх. Втрачаючи захисника, кожен має зрозуміти, що це особиста втрата, оскільки захищав він кожного з нас», – зазначив на відкритті пам’ятної дошки заступник міського голови Мирослав Смотров.

Читайте також: День Героїв: у Хмельницькому вшановуватимуть захисників та борців за волю (програма заходів)

Читати ще

oh-logo-03-white

Новинарне агентство “Хмельницький Online”. Видання не несе жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновків, які викладені у інформаційних матеріалах з посиланням на інші джерела інформації. Усі запити щодо такої інформації мають надсилатися виключно джерелам відповідної інформації.

Головне

Останні новини

© 2023 – Хмельницький Online.